Šeimos klinika » Apie kliniką

 

 

Mūsų klinikos stiprybė – profesionalus rūpestis ir patirtis!

 

           Jau 22 metus rūpinamės pacientų sveikata! 

 

 

 

 

VŠĮ Ingridos Kelbauskienės šeimos klinika veiklą pradėjo 2000 m.

Tai moderni ir patikima sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti saugias, kokybiškas ir pacientų poreikius atitinkančias ambulatorines sveikatos priežiūros paslaugas, nuolat gerinanti paslaugų kokybę ir prieinamumą, kelianti darbuotojų kvalifikaciją. Čia dirba patyrusių ir kompetentingų specialistų komanda, kurie puikiai išmano savo darbą, todėl Jūsų sveikata bus tikrai patikimose rankose.

 

Klinika sudariusi sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl teikiamos pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos yra kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų ir draustiems pacientams yra nemokamos (kaip ir valstybinėse poliklinikose). Asmenims, turintiems sveikatos draudimo pažymėjimus už mūsų paslaugas sumoka draudimo bendrovės.

 

Susiruošusiems vykti į svečias šalis patarsime kaip išvengti nemalonių sveikatos sutrikimų kelionės metu, pasiūlysime būtinus skiepus, išduosime tarptautinį skiepų pasą.

 

Klinikoje atliekamos diagnostinės, gydomosios, fizioterapinės ir grožio procedūros, profilaktiniai sveikatos patikrinimai ( išduodamos  pažymos: vairuotojams, ginklui, į darbą, darželį bei mokyklą), mokoma ir higienos įgūdžių.

 

 

         

"Žmogus – iškilniausias žemiškosios gamtos kūrinys. Bet kad galėtų džiaugtis gamtos gėrybėmis, žmogus turi būti sveikas, stiprus ir protingas" - I. Pavlovas